Комплект Bluetti AC300 + B300K 3072Wh 3000W зарядна станція
59700.00 грн Оригінальна ціна: 59700.00 грн.49300.00 грнПоточна ціна: 49300.00 грн.
Зарядна станція EcoFlow River Pro 720Wh 600W
25990.00 грн Оригінальна ціна: 25990.00 грн.19950.00 грнПоточна ціна: 19950.00 грн.
Фінал акції
Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro 768Wh 800W
25500.00 грн Оригінальна ціна: 25500.00 грн.18500.00 грнПоточна ціна: 18500.00 грн.
EcoFlow River 2 Pro — потужна портативна зарядна станція з акумулятором 768Wh та номінальною потужністю 800W. Підходить для резервного живлення під час відключень електроенергії, зарядки ноутбуків, побутової техніки та електроніки. Оснащена сучасною батареєю LiFePO4 та підтримує швидку зарядку EcoFlow X-Stream і підключення сонячних панелей.
15
Items sold in last 3 hours
39
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
9958
Категорії: Портативні електростанції, EcoFlow
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | EcoFlow |
| Модель | River 2 Pro |
| Тип товару | Портативна зарядна станція |
| Ємність акумулятора | 768 Wh |
| Номінальна потужність | 800 W |
| Пікова потужність | до 1600 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Кількість циклів | до 3000+ |
| Вихід AC | 220–240V |
| USB-A | Так |
| USB-C | Так |
| DC вихід | Так |
| Швидка зарядка | EcoFlow X-Stream |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Час зарядки | ~1 година |
| Вага | ~7.8 кг |
Додаткова інформація
| Бренд | EcoFlow |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 600–1000 Wh |
| Потужність | 500–1000 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro 768Wh 800W” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядна станція Bluetti AC2A 204Wh 300W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція NewsMy N1210P 1210Wh 1200W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція GENKI GK-800 512Wh 800W LiFePO4 + сонячна панель
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція Jackery Explorer 1000 Pro 1002Wh 1000W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Генератор інверторний комбінований EcoFlow Smart Generator Dual Fuel (GasEBDUAL-EU)
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 1260Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA mini 882Wh 1400W
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.