Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro 768Wh 800W
25500.00 грн Оригінальна ціна: 25500.00 грн.18500.00 грнПоточна ціна: 18500.00 грн.
Зарядна станція EcoFlow River 3 Plus 858Wh 800W
15100.00 грн Оригінальна ціна: 15100.00 грн.11250.00 грнПоточна ціна: 11250.00 грн.
Фінал акції
Зарядна станція EcoFlow River Pro 720Wh 600W
25990.00 грн Оригінальна ціна: 25990.00 грн.19950.00 грнПоточна ціна: 19950.00 грн.
EcoFlow River Pro — портативна зарядна станція з акумулятором 720Wh та номінальною потужністю 600W. Підходить для резервного живлення під час відключень електроенергії, зарядки ноутбуків, смартфонів, роутерів та іншої електроніки. Підтримує швидку зарядку EcoFlow X-Stream та підключення сонячних панелей.
20
Items sold in last 3 hours
34
людей зараз переглядають цей товар
Артикул:
9959
Категорії: EcoFlow, Портативні електростанції
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | EcoFlow |
| Модель | River Pro |
| Тип товару | Портативна зарядна станція |
| Ємність акумулятора | 720 Wh |
| Номінальна потужність | 600 W |
| Пікова потужність | до 1200 W |
| Тип батареї | Li-ion |
| Кількість циклів | до 800+ |
| Вихід AC | 220–240V |
| USB-A | Так |
| USB-C | Так |
| DC вихід | Так |
| Швидка зарядка | EcoFlow X-Stream |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Можливість розширення батареї | Так (Extra Battery) |
| Час зарядки | ~1.6 години |
| Вага | ~7.6 кг |
Додаткова інформація
| Бренд | EcoFlow |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 600–1000 Wh |
| Потужність | 500–1000 W |
| Тип батареї | Li-ion |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Зарядна станція EcoFlow River Pro 720Wh 600W” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядна станція Bluetti Elite 10 268Wh 600W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція GENKI GK-800 512Wh 800W LiFePO4 + сонячна панель
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Plus 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 2016Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5
Бензиновий генератор EcoFlow Smart Gas Dual Fuel (ZDG200-EU)
Оцінено в 0 з 5
Генератор інверторний бензиновий ecoflow smart generator
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Max 2048Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.