Зарядна станція EcoFlow DELTA mini 882Wh 1400W
50999.00 грн Оригінальна ціна: 50999.00 грн.46950.00 грнПоточна ціна: 46950.00 грн.
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1024Wh 1800W
39999.00 грн Оригінальна ціна: 39999.00 грн.33950.00 грнПоточна ціна: 33950.00 грн.
Фінал акції
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 1024Wh 1800W
33500.00 грн Оригінальна ціна: 33500.00 грн.27100.00 грнПоточна ціна: 27100.00 грн.
EcoFlow DELTA 2 — потужна портативна зарядна станція з акумулятором 1024Wh та номінальною потужністю 1800W. Підходить для резервного живлення будинку, роботи з електроприладами, кемпінгу та подорожей. Оснащена довговічною батареєю LiFePO4, швидкою зарядкою та підтримкою сонячних панелей.
18
Items sold in last 3 hours
33
людей зараз переглядають цей товар
Артикул:
9916
Категорії: Портативні електростанції, EcoFlow
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | EcoFlow |
| Модель | DELTA 2 |
| Тип товару | Портативна зарядна станція |
| Ємність акумулятора | 1024 Wh |
| Номінальна потужність | 1800 W |
| Пікова потужність | до 2700 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Кількість циклів | до 3000+ |
| Вихід AC | 220–240V |
| USB-A | Так |
| USB-C | Так |
| DC вихід | Так |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Час зарядки | ~80 хв |
| Вага | ~12 кг |
Додаткова інформація
| Бренд | EcoFlow |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 1000–2000 Wh |
| Потужність | 1000–2000 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 1024Wh 1800W” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядна станція Bluetti AC2A 204Wh 300W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція PowerPlant HS800 512Wh 800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція Bluetti AC180P 1440Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Plus 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Lite Stream Pro 1920Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 1612Wh 2000W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 1260Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA mini 882Wh 1400W
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.