Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3600Wh 3600W
103999.00 грн Оригінальна ціна: 103999.00 грн.96950.00 грнПоточна ціна: 96950.00 грн.
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 2016Wh 2400W
45900.00 грн Оригінальна ціна: 45900.00 грн.39100.00 грнПоточна ціна: 39100.00 грн.
Фінал акції
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 1612Wh 2000W
49990.00 грн Оригінальна ціна: 49990.00 грн.44590.00 грнПоточна ціна: 44590.00 грн.
EcoFlow DELTA Max 1600 — потужна портативна зарядна станція з акумулятором 1612Wh та вихідною потужністю 2000W. Підходить для резервного живлення будинку, автономної роботи електроприладів та подорожей. Підтримує швидку зарядку, підключення сонячних панелей та можливість розширення ємності додатковими батареями.
11
Items sold in last 3 hours
25
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
9913
Категорії: EcoFlow, Портативні електростанції
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | EcoFlow |
| Модель | DELTA Max 1600 |
| Тип товару | Портативна зарядна станція |
| Ємність акумулятора | 1612 Wh |
| Номінальна потужність | 2000 W |
| Пікова потужність | до 4600 W |
| Тип батареї | Li-ion |
| Вихід AC | 220–240V |
| USB-A | Так |
| USB-C | Так |
| DC вихід | Так |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Можливість розширення батареї | Так |
| Час зарядки | ~1.8 години |
| Вага | ~22 кг |
Додаткова інформація
| Бренд | EcoFlow |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 1000–2000 Wh |
| Потужність | 2000 W+ |
| Тип батареї | Li-ion |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 1612Wh 2000W” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2 288Wh 600W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція PowerPlant HS800 512Wh 800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція Jackery Explorer 1000 Pro 1002Wh 1000W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція Bluetti AC180P 1440Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Бензиновий генератор EcoFlow Smart Generator Dual Fuel (GasEBDUAL-EU)
Оцінено в 0 з 5
Генератор інверторний бензиновий ecoflow smart generator
Оцінено в 0 з 5
Генератор інверторний комбінований EcoFlow Smart Generator Dual Fuel (GasEBDUAL-EU)
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.