Зарядна станція EcoFlow DELTA 1260Wh 1800W
49999.00 грн Оригінальна ціна: 49999.00 грн.45950.00 грнПоточна ціна: 45950.00 грн.
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 1612Wh 2000W
49990.00 грн Оригінальна ціна: 49990.00 грн.44590.00 грнПоточна ціна: 44590.00 грн.
Фінал акції
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3600Wh 3600W
103999.00 грн Оригінальна ціна: 103999.00 грн.96950.00 грнПоточна ціна: 96950.00 грн.
EcoFlow DELTA Pro — одна з найпотужніших портативних зарядних станцій з ємністю акумулятора 3600Wh та вихідною потужністю 3600W. Підходить для резервного живлення будинку, квартири, роботи з потужною технікою та автономного використання. Підтримує швидку зарядку, підключення сонячних панелей та розширення батареї.
19
Items sold in last 3 hours
30
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
9912
Категорії: EcoFlow, Портативні електростанції
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | EcoFlow |
| Модель | DELTA Pro |
| Тип товару | Портативна зарядна станція |
| Ємність акумулятора | 3600 Wh |
| Номінальна потужність | 3600 W |
| Пікова потужність | до 7200 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Кількість циклів | до 3500+ |
| Вихід AC | 220–240V |
| USB-A | Так |
| USB-C | Так |
| DC вихід | Так |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Можливість розширення батареї | Так |
| Час зарядки | ~1.9 години |
| Вага | ~45 кг |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3600Wh 3600W” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядна станція Bluetti Elite 10 268Wh 600W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція Bluetti AC2A 204Wh 300W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2 288Wh 600W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція Jackery Explorer 1000 Pro 1002Wh 1000W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Бензиновий генератор EcoFlow Smart Generator Dual Fuel (GasEBDUAL-EU)
Оцінено в 0 з 5
Бензиновий генератор EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU)
Оцінено в 0 з 5
Генератор бензиновий інверторний EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU)
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.