Зарядна станція GENKI GK-800 512Wh 800W LiFePO4 + сонячна панель
28700.00 грн Оригінальна ціна: 28700.00 грн.22150.00 грнПоточна ціна: 22150.00 грн.
Гібридний інвертор Must 1,5 кВт + Акумулятор MFUZOP 1.28 кВт|100 А, з BMS для ДБЖ, 12В комплект резервного живлення для квартири
24500.00 грн Оригінальна ціна: 24500.00 грн.21990.00 грнПоточна ціна: 21990.00 грн.
Фінал акції
Зарядна станція Jackery Explorer 1000 Pro 1002Wh 1000W
32900.00 грн Оригінальна ціна: 32900.00 грн.25600.00 грнПоточна ціна: 25600.00 грн.
Jackery Explorer 1000 Pro — потужна портативна зарядна станція з ємністю акумулятора 1002Wh та вихідною потужністю 1000W. Підходить для резервного живлення будинку, кемпінгу, подорожей та зарядки електроніки. Підтримує швидку зарядку та можливість підключення сонячних панелей Jackery.
22
Items sold in last 3 hours
18
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
9904
Категорія: Портативні електростанції
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | Jackery |
| Модель | Explorer 1000 Pro |
| Тип товару | Портативна зарядна станція |
| Ємність акумулятора | 1002 Wh |
| Номінальна потужність | 1000 W |
| Пікова потужність | до 2000 W |
| Тип батареї | Li-ion |
| Вихід AC | 220–240V |
| USB-A | Так |
| USB-C | Так |
| DC вихід | Так |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Час зарядки | ~1.8 години |
| Вага | ~11.5 кг |
Додаткова інформація
| Бренд | Jackery |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 1000–2000 Wh |
| Потужність | 1000–2000 W |
| Тип батареї | Li-ion |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Зарядна станція Jackery Explorer 1000 Pro 1002Wh 1000W” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2 288Wh 600W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція Bluetti AC180P 1440Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Lite Stream Pro 1920Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Бензиновий генератор EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU)
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 1612Wh 2000W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA mini 882Wh 1400W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Max 2048Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max 2048Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.