Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Max 2048Wh 2400W
63900.00 грн Оригінальна ціна: 63900.00 грн.56199.00 грнПоточна ціна: 56199.00 грн.
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max 2048Wh 2400W
64999.00 грн Оригінальна ціна: 64999.00 грн.56999.00 грнПоточна ціна: 56999.00 грн.
Фінал акції
Зарядна станція EcoFlow DELTA Lite Stream Pro 1920Wh 1800W
44550.00 грн Оригінальна ціна: 44550.00 грн.38550.00 грнПоточна ціна: 38550.00 грн.
EcoFlow DELTA Lite Stream Pro — портативна зарядна станція з ємністю акумулятора 1920Wh та потужністю 1800W. Підходить для резервного живлення будинку, використання під час відключень електроенергії, подорожей та роботи з побутовими приладами. Підтримує швидку зарядку та підключення сонячних панелей.
13
Items sold in last 3 hours
31
Зараз цей товар переглядають!
Артикул:
9906
Категорії: EcoFlow, Портативні електростанції
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | EcoFlow |
| Модель | DELTA Lite Stream Pro |
| Тип товару | Портативна зарядна станція |
| Ємність акумулятора | 1920 Wh |
| Номінальна потужність | 1800 W |
| Пікова потужність | до 3600 W |
| Тип батареї | Li-ion |
| Вихід AC | 220–240V |
| USB-A | Так |
| USB-C | Так |
| DC вихід | Так |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Час зарядки | ~1.6 години |
| Вага | ~18 кг |
Додаткова інформація
| Бренд | EcoFlow |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 1000–2000 Wh |
| Потужність | 1000–2000 W |
| Тип батареї | Li-ion |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Зарядна станція EcoFlow DELTA Lite Stream Pro 1920Wh 1800W” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядна станція GENKI GK-800 512Wh 800W LiFePO4 + сонячна панель
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція Jackery Explorer 1000 Pro 1002Wh 1000W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 2016Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5
Генератор інверторний комбінований EcoFlow Smart Generator Dual Fuel (GasEBDUAL-EU)
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 1612Wh 2000W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA mini 882Wh 1400W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 4096Wh 4000W
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.