Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 2016Wh 2400W
45900.00 грн Оригінальна ціна: 45900.00 грн.39100.00 грнПоточна ціна: 39100.00 грн.
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 1024Wh 1800W
33500.00 грн Оригінальна ціна: 33500.00 грн.27100.00 грнПоточна ціна: 27100.00 грн.
Фінал акції
Зарядна станція EcoFlow DELTA mini 882Wh 1400W
50999.00 грн Оригінальна ціна: 50999.00 грн.46950.00 грнПоточна ціна: 46950.00 грн.
EcoFlow DELTA mini — компактна портативна зарядна станція з ємністю акумулятора 882Wh та потужністю 1400W. Підходить для резервного живлення вдома, подорожей, кемпінгу та зарядки побутових приладів. Оснащена сучасною батареєю Li-ion та підтримує зарядку від сонячних панелей.
11
Items sold in last 3 hours
40
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
9915
Категорії: EcoFlow, Портативні електростанції
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | EcoFlow |
| Модель | DELTA mini |
| Тип товару | Портативна зарядна станція |
| Ємність акумулятора | 882 Wh |
| Номінальна потужність | 1400 W |
| Пікова потужність | до 2100 W |
| Тип батареї | Li-ion |
| Вихід AC | 220–240V |
| USB-A | Так |
| USB-C | Так |
| DC вихід | Так |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Час зарядки | ~1.6 години |
| Вага | ~10.7 кг |
Додаткова інформація
| Бренд | EcoFlow |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 600–1000 Wh |
| Потужність | 1000–2000 W |
| Тип батареї | Li-ion |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Зарядна станція EcoFlow DELTA mini 882Wh 1400W” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядна станція PowerPlant HS800 512Wh 800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція NewsMy N1210P 1210Wh 1200W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція Jackery Explorer 1000 Pro 1002Wh 1000W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція Bluetti AC180P 1440Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Plus 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 2016Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3600Wh 3600W
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.