Комплект EcoFlow DELTA Pro Ultra + додаткова батарея 6144Wh 7200W
173999.00 грн Оригінальна ціна: 173999.00 грн.136950.00 грнПоточна ціна: 136950.00 грн.
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3600Wh 3600W
103999.00 грн Оригінальна ціна: 103999.00 грн.96950.00 грнПоточна ціна: 96950.00 грн.
Фінал акції
Зарядна станція EcoFlow DELTA 1260Wh 1800W
49999.00 грн Оригінальна ціна: 49999.00 грн.45950.00 грнПоточна ціна: 45950.00 грн.
EcoFlow DELTA — потужна портативна зарядна станція з ємністю акумулятора 1260Wh та вихідною потужністю 1800W. Підходить для резервного живлення вдома, роботи з електроприладами, кемпінгу та подорожей. Станція підтримує швидку зарядку та можливість підключення сонячних панелей.
18
Items sold in last 3 hours
20
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
9911
Категорії: Портативні електростанції, EcoFlow
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | EcoFlow |
| Модель | DELTA |
| Тип товару | Портативна зарядна станція |
| Ємність акумулятора | 1260 Wh |
| Номінальна потужність | 1800 W |
| Пікова потужність | до 3300 W |
| Тип батареї | Li-ion |
| Вихід AC | 220–240V |
| USB-A | Так |
| USB-C | Так |
| DC вихід | Так |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Час зарядки | ~1.6 години |
| Вага | ~14 кг |
Додаткова інформація
| Бренд | EcoFlow |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 1000–2000 Wh |
| Потужність | 1000–2000 W |
| Тип батареї | Li-ion |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Зарядна станція EcoFlow DELTA 1260Wh 1800W” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядна станція NewsMy N1210P 1210Wh 1200W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція Bluetti AC180P 1440Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 2016Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5
Бензиновий генератор EcoFlow Smart Gas Dual Fuel (ZDG200-EU)
Оцінено в 0 з 5
Генератор інверторний комбінований EcoFlow Smart Generator Dual Fuel (GasEBDUAL-EU)
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA mini 882Wh 1400W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Max 2048Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.