Зарядна станція Anker Solix F3000 3072Wh 3000W
92599.00 грн Оригінальна ціна: 92599.00 грн.83899.00 грнПоточна ціна: 83899.00 грн.
Зарядна станція Anker Solix F2000 2048Wh 2400W
64999.00 грн Оригінальна ціна: 64999.00 грн.58999.00 грнПоточна ціна: 58999.00 грн.
Фінал акції
Зарядна станція Anker Solix F3800 3840Wh 6000W
100299.00 грн Оригінальна ціна: 100299.00 грн.91099.00 грнПоточна ціна: 91099.00 грн.
Anker Solix F3800 — одна з найпотужніших портативних зарядних станцій з ємністю акумулятора 3840Wh та номінальною потужністю 6000W. Підходить для резервного живлення будинку, квартири або бізнесу. Оснащена довговічною батареєю LiFePO4, підтримує підключення сонячних панелей та можливість розширення батареї.
18
Items sold in last 3 hours
35
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
9936
Категорії: Anker, Портативні електростанції
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | Anker |
| Модель | Solix F3800 |
| Тип товару | Портативна зарядна станція |
| Ємність акумулятора | 3840 Wh |
| Номінальна потужність | 6000 W |
| Пікова потужність | до 9000 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Кількість циклів | до 3000+ |
| Вихід AC | 220–240V |
| USB-A | Так |
| USB-C | Так |
| DC вихід | Так |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Можливість розширення батареї | Так |
| Час зарядки | ~2 години |
| Вага | ~60 кг |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Зарядна станція Anker Solix F3800 3840Wh 6000W” Скасувати коментар
Супутні товари
Бензиновий генератор EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU)
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1024Wh 1500W
Оцінено в 0 з 5
Генератор інверторний комбінований EcoFlow Smart Generator Dual Fuel (GasEBDUAL-EU)
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 1612Wh 2000W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 1260Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Max 2048Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5
Інвертор EcoFlow DELTA Pro Ultra 7200W
Оцінено в 0 з 5
Комплект EcoFlow DELTA Pro Ultra + додаткова батарея 6144Wh 7200W
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.