Зарядна станція Anker Solix C200 DC 256Wh 200W
11100.00 грн Оригінальна ціна: 11100.00 грн.7599.00 грнПоточна ціна: 7599.00 грн.
Зарядна станція Anker Solix F3800 3840Wh 6000W
100299.00 грн Оригінальна ціна: 100299.00 грн.91099.00 грнПоточна ціна: 91099.00 грн.
Фінал акції
Зарядна станція Anker Solix F3000 3072Wh 3000W
92599.00 грн Оригінальна ціна: 92599.00 грн.83899.00 грнПоточна ціна: 83899.00 грн.
Anker Solix F3000 — потужна портативна зарядна станція з акумулятором 3072Wh та номінальною потужністю 3000W. Підходить для резервного живлення будинку, використання під час відключень електроенергії, роботи з побутовою технікою та електроінструментом. Оснащена довговічною батареєю LiFePO4 та підтримує підключення сонячних панелей.
20
Items sold in last 3 hours
20
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
9935
Категорії: Портативні електростанції, Anker
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | Anker |
| Модель | Solix F3000 |
| Тип товару | Портативна зарядна станція |
| Ємність акумулятора | 3072 Wh |
| Номінальна потужність | 3000 W |
| Пікова потужність | до 6000 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Кількість циклів | до 3000+ |
| Вихід AC | 220–240V |
| USB-A | Так |
| USB-C | Так |
| DC вихід | Так |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Можливість розширення батареї | Так |
| Час зарядки | ~2 години |
| Вага | ~55 кг |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Зарядна станція Anker Solix F3000 3072Wh 3000W” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядна станція Bluetti AC2A 204Wh 300W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція NewsMy N1210P 1210Wh 1200W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Lite Stream Pro 1920Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1024Wh 1500W
Оцінено в 0 з 5
Генератор інверторний комбінований EcoFlow Smart Generator Dual Fuel (GasEBDUAL-EU)
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 4096Wh 4000W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3600Wh 3600W
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.