Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 4096Wh 4000W
96990.00 грн Оригінальна ціна: 96990.00 грн.88950.00 грнПоточна ціна: 88950.00 грн.
Комплект EcoFlow DELTA Pro Ultra + додаткова батарея 6144Wh 7200W
173999.00 грн Оригінальна ціна: 173999.00 грн.136950.00 грнПоточна ціна: 136950.00 грн.
Фінал акції
Інвертор EcoFlow DELTA Pro Ultra 7200W
127999.00 грн Оригінальна ціна: 127999.00 грн.101950.00 грнПоточна ціна: 101950.00 грн.
EcoFlow DELTA Pro Ultra — потужний інвертор для системи резервного живлення EcoFlow. Забезпечує вихідну потужність до 7200W та працює разом із модульними батареями DELTA Pro Ultra. Підходить для резервного живлення будинку, квартири або бізнесу та підтримує підключення сонячних панелей.
14
Items sold in last 3 hours
16
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
9909
Категорії: Портативні електростанції, EcoFlow
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | EcoFlow |
| Модель | DELTA Pro Ultra |
| Тип товару | Інвертор |
| Номінальна потужність | 7200 W |
| Пікова потужність | до 10000 W |
| Тип батареї | LiFePO4 (зовнішні батареї) |
| Вихід AC | 220–240V |
| Підключення батарей | EcoFlow DELTA Pro Ultra |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Можливість розширення системи | Так |
| Керування через додаток | EcoFlow App |
| Вага | ~30 кг |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Інвертор EcoFlow DELTA Pro Ultra 7200W” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядна станція Bluetti Elite 10 268Wh 600W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2 288Wh 600W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 2016Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5
Бензиновий генератор EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU)
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1024Wh 1500W
Оцінено в 0 з 5
Бензиновий генератор EcoFlow Smart Gas Dual Fuel (ZDG200-EU)
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max 2048Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3600Wh 3600W
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.