5 кВт + 10.24 кВт*г Комплект інвертор Anenji з WiFi + 2 настінних акумуляторів Daxtromn 48V/100Ah LiFePO4 для резервного живлення
97290.00 грн Оригінальна ціна: 97290.00 грн.94399.00 грнПоточна ціна: 94399.00 грн.
Зарядна станція PowerPlant HS800 512Wh 800W
21200.00 грн Оригінальна ціна: 21200.00 грн.18950.00 грнПоточна ціна: 18950.00 грн.
Фінал акції
Зарядна станція NewsMy N1210P 1210Wh 1200W
24450.00 грн Оригінальна ціна: 24450.00 грн.19700.00 грнПоточна ціна: 19700.00 грн.
NewsMy N1210P — портативна зарядна станція з ємністю акумулятора 1210Wh та потужністю 1200W. Підходить для резервного живлення дому, подорожей, кемпінгу та зарядки побутової техніки. Станція підтримує підключення сонячних панелей та має різні типи виходів для живлення електроніки.
9
Items sold in last 3 hours
16
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
9901
Категорія: Портативні електростанції
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | NewsMy |
| Модель | N1210P |
| Тип товару | Портативна зарядна станція |
| Ємність акумулятора | 1210 Wh |
| Номінальна потужність | 1200 W |
| Пікова потужність | до 2400 W |
| Тип батареї | Li-ion |
| Вихід AC | 220–240V |
| USB-A | Так |
| USB-C | Так |
| DC вихід | Так |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Час зарядки | ~5–6 год |
| Вага | ~12 кг |
Додаткова інформація
| Бренд | NewsMy |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 1000–2000 Wh |
| Потужність | 1000–2000 W |
| Тип батареї | Li-ion |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Зарядна станція NewsMy N1210P 1210Wh 1200W” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядна станція Jackery Explorer 1000 Pro 1002Wh 1000W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Lite Stream Pro 1920Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Генератор бензиновий інверторний EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU)
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 1612Wh 2000W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max 2048Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5
Інвертор EcoFlow DELTA Pro Ultra 7200W
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.