Зарядна станція Anker Solix F2600 2560Wh 2400W
68299.00 грн Оригінальна ціна: 68299.00 грн.61899.00 грнПоточна ціна: 61899.00 грн.
Зарядна станція Anker 535 PowerHouse 500W
13450.00 грн Оригінальна ціна: 13450.00 грн.9150.00 грнПоточна ціна: 9150.00 грн.
Фінал акції
Зарядна станція Anker Solix C800X 768Wh 1200W
26599.00 грн Оригінальна ціна: 26599.00 грн.21799.00 грнПоточна ціна: 21799.00 грн.
Anker Solix C800X — потужна портативна зарядна станція з акумулятором 768Wh та вихідною потужністю 1200W. Підходить для резервного живлення дому, подорожей, кемпінгу та зарядки електроніки. Оснащена сучасною батареєю LiFePO4, підтримує швидку зарядку та підключення сонячних панелей.
21
Items sold in last 3 hours
25
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
9940
Категорії: Anker, Портативні електростанції
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | Anker |
| Модель | Solix C800X |
| Тип товару | Портативна зарядна станція |
| Ємність акумулятора | 768 Wh |
| Номінальна потужність | 1200 W |
| Пікова потужність | до 1600 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Кількість циклів | до 3000+ |
| Вихід AC | 220–240V |
| USB-A | Так |
| USB-C | Так |
| DC вихід | Так |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Час зарядки | ~1.5 години |
| Вага | ~11–12 кг |
Додаткова інформація
| Бренд | Anker |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 600–1000 Wh |
| Потужність | 1000–2000 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Зарядна станція Anker Solix C800X 768Wh 1200W” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядна станція Bluetti Elite 10 268Wh 600W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція Jackery Explorer 1000 Pro 1002Wh 1000W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 2016Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5
Бензиновий генератор EcoFlow Smart Gas Dual Fuel (ZDG200-EU)
Оцінено в 0 з 5
Генератор інверторний комбінований EcoFlow Smart Generator Dual Fuel (GasEBDUAL-EU)
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Max 2048Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max 2048Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.