Зарядна станція Anker Solix C800X 768Wh 1200W
26599.00 грн Оригінальна ціна: 26599.00 грн.21799.00 грнПоточна ціна: 21799.00 грн.
Зарядна станція Anker Solix C1000 1056Wh 1800W
26599.00 грн Оригінальна ціна: 26599.00 грн.23999.00 грнПоточна ціна: 23999.00 грн.
Фінал акції
Зарядна станція Anker 535 PowerHouse 500W
13450.00 грн Оригінальна ціна: 13450.00 грн.9150.00 грнПоточна ціна: 9150.00 грн.
Anker 535 PowerHouse — компактна портативна зарядна станція з ємністю акумулятора 512Wh та номінальною потужністю 500W. Підходить для резервного живлення під час відключень електроенергії, зарядки ноутбуків, смартфонів та іншої електроніки. Оснащена батареєю LiFePO4 та підтримує зарядку від сонячних панелей.
22
Items sold in last 3 hours
27
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
9941
Категорії: Портативні електростанції, Anker
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | Anker |
| Модель | 535 PowerHouse |
| Тип товару | Портативна зарядна станція |
| Ємність акумулятора | 512 Wh |
| Номінальна потужність | 500 W |
| Пікова потужність | до 750 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Кількість циклів | до 3000+ |
| Вихід AC | 220–240V |
| USB-A | Так |
| USB-C | Так |
| DC вихід | Так |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Час зарядки | ~2.5 години |
| Вага | ~7–8 кг |
Додаткова інформація
| Бренд | Anker |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 300–600 Wh |
| Потужність | до 500 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Зарядна станція Anker 535 PowerHouse 500W” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядна станція Bluetti AC180P 1440Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Lite Stream Pro 1920Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Бензиновий генератор EcoFlow Smart Gas Dual Fuel (ZDG200-EU)
Оцінено в 0 з 5
Генератор інверторний бензиновий ecoflow smart generator
Оцінено в 0 з 5
Генератор інверторний комбінований EcoFlow Smart Generator Dual Fuel (GasEBDUAL-EU)
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 1612Wh 2000W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max 2048Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.