Зарядна станція Anker 522 PowerHouse 320Wh 300W
11399.00 грн Оригінальна ціна: 11399.00 грн.9150.00 грнПоточна ціна: 9150.00 грн.
Зарядна станція Anker Solix F1200 1229Wh 1500W
46299.00 грн Оригінальна ціна: 46299.00 грн.37499.00 грнПоточна ціна: 37499.00 грн.
Фінал акції
Зарядна станція Anker 555 PowerHouse 1024Wh 1000W
34599.00 грн Оригінальна ціна: 34599.00 грн.28699.00 грнПоточна ціна: 28699.00 грн.
Anker 555 PowerHouse — потужна портативна зарядна станція з акумулятором 1024Wh та номінальною потужністю 1000W. Підходить для резервного живлення під час відключень електроенергії, зарядки ноутбуків, побутової техніки та електроніки. Оснащена довговічною батареєю LiFePO4 та підтримує зарядку від сонячних панелей.
14
Items sold in last 3 hours
36
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
9946
Категорії: Портативні електростанції, Anker
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | Anker |
| Модель | 555 PowerHouse |
| Тип товару | Портативна зарядна станція |
| Ємність акумулятора | 1024 Wh |
| Номінальна потужність | 1000 W |
| Пікова потужність | до 2000 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Кількість циклів | до 3000+ |
| Вихід AC | 220–240V |
| USB-A | Так |
| USB-C | Так |
| DC вихід | Так |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Час зарядки | ~2 години |
| Вага | ~13 кг |
Додаткова інформація
| Бренд | Anker |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 1000–2000 Wh |
| Потужність | 500–1000 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Зарядна станція Anker 555 PowerHouse 1024Wh 1000W” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядна станція PowerPlant HS800 512Wh 800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Plus 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1024Wh 1500W
Оцінено в 0 з 5
Бензиновий генератор EcoFlow Smart Gas Dual Fuel (ZDG200-EU)
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 1612Wh 2000W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA mini 882Wh 1400W
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.