Зарядна станція EcoFlow River 3 Max 572Wh 600W
19990.00 грн Оригінальна ціна: 19990.00 грн.16800.00 грнПоточна ціна: 16800.00 грн.
Зарядна станція EcoFlow River 2 Max 512Wh 500W
19500.00 грн Оригінальна ціна: 19500.00 грн.16500.00 грнПоточна ціна: 16500.00 грн.
Фінал акції
Зарядна станція Jackery Explorer 3000 V2 3024Wh 3000W
72990.00 грн Оригінальна ціна: 72990.00 грн.61800.00 грнПоточна ціна: 61800.00 грн.
Jackery Explorer 3000 V2 — потужна портативна зарядна станція з акумулятором 3024Wh та номінальною потужністю 3000W. Ідеально підходить для резервного живлення будинку, використання під час відключень електроенергії, роботи з побутовою технікою та електроінструментом. Підтримує зарядку від сонячних панелей та має сучасну систему керування.
15
Items sold in last 3 hours
31
Зараз цей товар переглядають!
Артикул:
9950
Категорія: Портативні електростанції
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | Jackery |
| Модель | Explorer 3000 V2 |
| Тип товару | Портативна зарядна станція |
| Ємність акумулятора | 3024 Wh |
| Номінальна потужність | 3000 W |
| Пікова потужність | до 6000 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Кількість циклів | до 3000+ |
| Вихід AC | 220–240V |
| USB-A | Так |
| USB-C | Так |
| DC вихід | Так |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Швидка зарядка | Так |
| Час зарядки | ~2 години |
| Вага | ~30 кг |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Зарядна станція Jackery Explorer 3000 V2 3024Wh 3000W” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядна станція PowerPlant HS800 512Wh 800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція Bluetti AC180P 1440Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Генератор інверторний бензиновий ecoflow smart generator
Оцінено в 0 з 5
Генератор інверторний комбінований EcoFlow Smart Generator Dual Fuel (GasEBDUAL-EU)
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA mini 882Wh 1400W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Max 2048Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max 2048Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3600Wh 3600W
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.