Зарядна станція Bluetti AC70P-UK 864Wh 1000W
27100.00 грн Оригінальна ціна: 27100.00 грн.24100.00 грнПоточна ціна: 24100.00 грн.
Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro 768Wh 800W
25500.00 грн Оригінальна ціна: 25500.00 грн.18500.00 грнПоточна ціна: 18500.00 грн.
Фінал акції
Комплект Bluetti AC300 + B300K 3072Wh 3000W зарядна станція
59700.00 грн Оригінальна ціна: 59700.00 грн.49300.00 грнПоточна ціна: 49300.00 грн.
Bluetti AC300 + B300K — потужна модульна система резервного живлення з інвертором 3000W та акумулятором 3072Wh. Підходить для резервного живлення будинку, квартири або офісу під час відключень електроенергії. Система підтримує підключення сонячних панелей та можливість розширення ємності за рахунок додаткових батарей.
18
Items sold in last 3 hours
38
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
9957
Категорії: Портативні електростанції, Bluetti
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | Bluetti |
| Модель | AC300 + B300K |
| Тип товару | Комплект зарядної станції |
| Ємність акумулятора | 3072 Wh |
| Номінальна потужність | 3000 W |
| Пікова потужність | до 6000 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Модульна система | Так |
| Можливість розширення батареї | Так |
| Вихід AC | 220–240V |
| USB-A | Так |
| USB-C | Так |
| DC вихід | Так |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Максимальна сонячна потужність | до 2400 W |
| Керування | Bluetti App |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Комплект Bluetti AC300 + B300K 3072Wh 3000W зарядна станція” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядна станція Jackery Explorer 1000 Pro 1002Wh 1000W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Plus 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Бензиновий генератор EcoFlow Smart Generator Dual Fuel (GasEBDUAL-EU)
Оцінено в 0 з 5
Бензиновий генератор EcoFlow Smart Gas Dual Fuel (ZDG200-EU)
Оцінено в 0 з 5
Генератор інверторний бензиновий ecoflow smart generator
Оцінено в 0 з 5
Генератор бензиновий інверторний EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU)
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA mini 882Wh 1400W
Оцінено в 0 з 5
Комплект EcoFlow DELTA Pro Ultra + додаткова батарея 6144Wh 7200W
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.