Зарядна станція Bluetti AC70P 864Wh 1000W
27500.00 грн Оригінальна ціна: 27500.00 грн.23500.00 грнПоточна ціна: 23500.00 грн.
Комплект Bluetti AC300 + B300K 3072Wh 3000W зарядна станція
59700.00 грн Оригінальна ціна: 59700.00 грн.49300.00 грнПоточна ціна: 49300.00 грн.
Фінал акції
Зарядна станція Bluetti AC70P-UK 864Wh 1000W
27100.00 грн Оригінальна ціна: 27100.00 грн.24100.00 грнПоточна ціна: 24100.00 грн.
Bluetti AC70P-UK — потужна портативна зарядна станція з акумулятором 864Wh та номінальною потужністю 1000W. Підходить для резервного живлення під час відключень електроенергії, зарядки ноутбуків, побутової техніки та іншої електроніки. Оснащена довговічною батареєю LiFePO4 та підтримує швидку зарядку і підключення сонячних панелей. Версія UK має британський стандарт розеток.
12
Items sold in last 3 hours
32
людей зараз переглядають цей товар
Артикул:
9956
Категорії: Портативні електростанції, Bluetti
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | Bluetti |
| Модель | AC70P-UK |
| Тип товару | Портативна зарядна станція |
| Ємність акумулятора | 864 Wh |
| Номінальна потужність | 1000 W |
| Пікова потужність | до 2000 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Кількість циклів | до 3000+ |
| Вихід AC | 220–240V |
| Тип розеток | UK |
| USB-A | Так |
| USB-C | Так |
| DC вихід | Так |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Швидка зарядка | Bluetti Turbo Charging |
| Час зарядки | ~1.5 години |
| Вага | ~10 кг |
Додаткова інформація
| Бренд | BLUETTI |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 600–1000 Wh |
| Потужність | 500–1000 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Зарядна станція Bluetti AC70P-UK 864Wh 1000W” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядна станція NewsMy N1210P 1210Wh 1200W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція Jackery Explorer 1000 Pro 1002Wh 1000W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 2016Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1024Wh 1500W
Оцінено в 0 з 5
Бензиновий генератор EcoFlow Smart Gas Dual Fuel (ZDG200-EU)
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 1612Wh 2000W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA mini 882Wh 1400W
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.