Набір LiFePO4 EVE 280AH 3.2V LF280K акумуляторів (40 шт) Grade-A
129000.00 грн Оригінальна ціна: 129000.00 грн.124550.00 грнПоточна ціна: 124550.00 грн.
Зарядна станція Bluetti Elite 10 268Wh 600W
9600.00 грн Оригінальна ціна: 9600.00 грн.6550.00 грнПоточна ціна: 6550.00 грн.
Фінал акції
Зарядна станція Bluetti AC180P 1440Wh 1800W
38900.00 грн Оригінальна ціна: 38900.00 грн.32900.00 грнПоточна ціна: 32900.00 грн.
Bluetti AC180P — потужна портативна зарядна станція з акумулятором 1440Wh та номінальною потужністю 1800W. Підходить для резервного живлення будинку, використання під час відключень електроенергії, зарядки побутових приладів та електроніки. Оснащена довговічною батареєю LiFePO4 та підтримує швидку зарядку і підключення сонячних панелей.
23
Items sold in last 3 hours
21
Зараз цей товар переглядають!
Артикул:
9924
Категорії: Bluetti, Портативні електростанції
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | Bluetti |
| Модель | AC180P |
| Тип товару | Портативна зарядна станція |
| Ємність акумулятора | 1440 Wh |
| Номінальна потужність | 1800 W |
| Пікова потужність | до 2700 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Кількість циклів | до 3500+ |
| Вихід AC | 220–240V |
| USB-A | Так |
| USB-C | Так |
| DC вихід | Так |
| Бездротова зарядка | Так |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Час зарядки | ~1 година |
| Вага | ~16–17 кг |
Додаткова інформація
| Бренд | BLUETTI |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 1000–2000 Wh |
| Потужність | 1000–2000 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Зарядна станція Bluetti AC180P 1440Wh 1800W” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядна станція PowerPlant HS800 512Wh 800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 2016Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5
Бензиновий генератор EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU)
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 1612Wh 2000W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Max 2048Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5
Інвертор EcoFlow DELTA Pro Ultra 7200W
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.