Електросамокат GIANT M365 PRO 500W 10.4 Ah
10150.00 грн Оригінальна ціна: 10150.00 грн.9250.00 грнПоточна ціна: 9250.00 грн.
Електросамокат KUGOO G2 Pro 18 Ah Jilong
23150.00 грн Оригінальна ціна: 23150.00 грн.20950.00 грнПоточна ціна: 20950.00 грн.
Фінал акції
Електросамокат GIANT U9 Ultra S 500W 13Ah 10″
12500.00 грн Оригінальна ціна: 12500.00 грн.11550.00 грнПоточна ціна: 11550.00 грн.
17
Items sold in last 3 hours
18
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
1109
Категорія: Електросамокати
Опис
Електросамокат GIANT U9 Ultra S — легкий і надійний транспорт з мотором 500 Вт і літій-іонним акумулятором 13 Ah, що забезпечує стабільний пробіг і комфортні поїздки. Завдяки передньому і задньому амортизатору з м’якою незалежною підвіскою він впевнено долає нерівності дороги. Оснащений великими 10-дюймовими колесами, дисковими гальмами для максимальної безпеки та трьома режимами швидкості. Бортовий комп’ютер відображає основні показники: швидкість, заряд і пробіг. Є передня LED-фара та задній стоп-сигнал. Витримує навантаження до 120 кг при власній вазі всього 13 кг. Гарантія — 2 роки.
| Об’єм акумулятора | 13 000 А/г |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Бренд | Giant |
| Конструція | Складна |
| Клас захисту | IP54 |
| Максимальна швидкість | до 30 км/год |
| Мотор-колесо | 500 Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 35 км |
| Час заряду | 4-5 годин |
| Відповідний тип покриття | Бруківка, асфальт |
| Колір | Чорний з червоним |
| Діаметр коліс | 10 дюймів |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Тип шин | Пневматичні колеса |
| Вага електросамокату | 13 кг |
| Висота кермової стійки | 110см |
| Кермо | Фіксований |
| Круїз контроль | Так |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Максимальний кут підйому | 30 градусів |
| Привід | Передній |
| Гарантія | 2 роки |
| Амортизатори | Передній та задній |
| Робоча температура | Допустимий діапазон роботи: приблизно від –10 °C до +45 °C |
| Габарити ДхШхВ | 110х15х52 |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Електросамокат GIANT U9 Ultra S 500W 13Ah 10″” Скасувати коментар
Супутні товари
Дитячий електросамокат GIANT ES3 LED Max
Оцінено в 0 з 5
Електросамокат KUGOO G30 PRO MAX (18Ah)
Оцінено в 0 з 5
Електросамокат з сидінням KUGOO Kirin M4 PRO 18Ah
Оцінено в 0 з 5
Електросамокат GIANT Blade GT 48V 18Ah 1600W (2025) | З сидінням
Оцінено в 0 з 5
Електросамокат GIANT Blade GT Pro 48V 26Ah 1600W (2025) | З сидінням
Оцінено в 0 з 5
Електросамокат GIANT Blade GT Max Dual motor 52V 26Ah 3200W (2025) | З сидінням
Оцінено в 0 з 5
Електросамокат Kugoo M5 Pro Kirin 2000W 48V 26Ah з сидінням
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.