Електросамокат KUGOO G30 PRO MAX 600W 18Ah
15450.00 грн Оригінальна ціна: 15450.00 грн.13850.00 грнПоточна ціна: 13850.00 грн.
Електросамокат KUGOO Kirin M2 500W 13Ah
13000.00 грн Оригінальна ціна: 13000.00 грн.12350.00 грнПоточна ціна: 12350.00 грн.
Фінал акції
НОВИНКА! Mi Scooter Pro 4 500W 13Ah
11450.00 грн
11
Items sold in last 3 hours
27
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
1114
Категорія: Електросамокати
Опис
Ласкаво просимо до майбутнього мобільного світу з електроскутером Mi Scooter Pro 4 500W 13Ah (2025) з переднім амортизатором! Ця передова модель забезпечує найвищий рівень комфорту та ефективності, дозволяючи вам насолоджуватися свободою руху в будь-якому місці та часі.
Технічні характеристики:
Модель: Mi Scooter Pro 4
Мотор: 600 ват – забезпечує потужний та ефективний привід, дозволяючи вам швидко переміщатися по місту.
Акумулятор: 13 ампер – годин дозволяє вам рухатися на великі відстані без необхідності часто заряджати.
Колеса: Надувні – забезпечують гладке та комфортне катання навіть по нерівним поверхням.
Передній амортизатор: Забезпечує стабільність та комфорт навіть на нерівних дорогах, захищаючи від вібрацій та ударів.
З електроскутером Mi Scooter Pro 4 ви отримуєте не тільки надійний транспортний засіб, але й відмінну можливість насолоджуватися кожною поїздкою, забезпечуючи собі максимальний комфорт та ефективність.
У самокаті встановлено стандартний клас захисту IP 54. Можливе встановлення додаткової гідроізоляції. Деталі уточнюйте у менеджера.
| Об’єм акумулятора | 13Ah |
| Бренд | Xiaomi |
| Клас захисту | IP54 |
| Максимальна швидкість | до 30 км/год |
| Мотор-колесо | 600 Вт |
| Пробіг на одному заряді | до 35 км |
| Час заряду | 4-5 годин |
| Відповідний тип покриття | Бруківка, асфальт |
| Максимальне навантаження | 145 кг |
| Тип шин | Пневматичні колеса |
| Вага електросамокату | 12 кг |
| Висота кермової стійки | 110см |
| Кермо | Фіксований |
| Круїз контроль | Так |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Максимальний кут підйому | 30 градусів |
| Габарити ДхШхВ | 110х15х52 |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “НОВИНКА! Mi Scooter Pro 4 500W 13Ah” Скасувати коментар
Супутні товари
Електросамокат GIANT City X1 Чорний
Оцінено в 0 з 5
Електросамокат GIANT M365 PRO 500W 10.4 Ah
Оцінено в 0 з 5
Електросамокат KUGOO Kirin M2 500W 13Ah
Оцінено в 0 з 5
Електросамокат з сидінням KUGOO Kirin M4 PRO 18Ah
Оцінено в 0 з 5
Електросамокат GIANT Blade GT 48V 18Ah 1600W (2025) | З сидінням
Оцінено в 0 з 5
Електросамокат Kugoo Kirin M5 Pro з сидінням і багажником
Оцінено в 0 з 5
Електросамокат Crosser Dominator 10″ (20,8 А/ч, 60V)
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.