Зарядна станція Bluetti AC180 1152Wh 1800W
35990.00 грн Оригінальна ціна: 35990.00 грн.28900.00 грнПоточна ціна: 28900.00 грн.
Зарядна станція Bluetti AC70P 864Wh 1000W
27500.00 грн Оригінальна ціна: 27500.00 грн.23500.00 грнПоточна ціна: 23500.00 грн.
Фінал акції
Зарядна станція Bluetti AC70 768Wh 1000W
27900.00 грн Оригінальна ціна: 27900.00 грн.20200.00 грнПоточна ціна: 20200.00 грн.
Bluetti AC70 — потужна портативна зарядна станція з акумулятором 768Wh та номінальною потужністю 1000W. Підходить для резервного живлення під час відключень електроенергії, зарядки ноутбуків, побутової техніки та електроніки. Оснащена довговічною батареєю LiFePO4, підтримує швидку зарядку та підключення сонячних панелей.
12
Items sold in last 3 hours
30
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
9954
Категорії: Портативні електростанції, Bluetti
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | Bluetti |
| Модель | AC70 |
| Тип товару | Портативна зарядна станція |
| Ємність акумулятора | 768 Wh |
| Номінальна потужність | 1000 W |
| Пікова потужність | до 2000 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Кількість циклів | до 3000+ |
| Вихід AC | 220–240V |
| USB-A | Так |
| USB-C | Так |
| DC вихід | Так |
| Бездротова зарядка | Так |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Швидка зарядка | Bluetti Turbo Charging |
| Час зарядки | ~1.5 години |
| Вага | ~10 кг |
Додаткова інформація
| Бренд | BLUETTI |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 600–1000 Wh |
| Потужність | 500–1000 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Зарядна станція Bluetti AC70 768Wh 1000W” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядна станція Bluetti Elite 10 268Wh 600W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 2016Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5
Генератор інверторний бензиновий ecoflow smart generator
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 1260Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max 2048Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 4096Wh 4000W
Оцінено в 0 з 5
Інвертор EcoFlow DELTA Pro Ultra 7200W
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.