Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1024Wh 1800W
39999.00 грн Оригінальна ціна: 39999.00 грн.33950.00 грнПоточна ціна: 33950.00 грн.
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1024Wh 1500W
47350.00 грн Оригінальна ціна: 47350.00 грн.40100.00 грнПоточна ціна: 40100.00 грн.
Фінал акції
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Plus 1024Wh 1800W
39999.00 грн Оригінальна ціна: 39999.00 грн.35100.00 грнПоточна ціна: 35100.00 грн.
EcoFlow DELTA 3 Plus — потужна портативна зарядна станція з акумулятором 1024Wh та вихідною потужністю 1800W. Ідеально підходить для резервного живлення вдома, роботи з електроінструментом, подорожей та кемпінгу. Оснащена сучасною LiFePO4 батареєю, швидкою зарядкою та підтримкою сонячних панелей.
11
Items sold in last 3 hours
33
людей зараз переглядають цей товар
Артикул:
9918
Категорії: Портативні електростанції, EcoFlow
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | EcoFlow |
| Модель | DELTA 3 Plus |
| Тип товару | Портативна зарядна станція |
| Ємність акумулятора | 1024 Wh |
| Номінальна потужність | 1800 W |
| Пікова потужність | до 3600 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Кількість циклів | до 3000+ |
| Вихід AC | 220–240V |
| USB-A | Так |
| USB-C | Так |
| DC вихід | Так |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Час зарядки | ~1 година |
| Вага | ~12 кг |
Додаткова інформація
| Бренд | EcoFlow |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 1000–2000 Wh |
| Потужність | 1000–2000 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Plus 1024Wh 1800W” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядна станція Bluetti Elite 10 268Wh 600W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція Bluetti Premium 30 V2 288Wh 600W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція GENKI GK-800 512Wh 800W LiFePO4 + сонячна панель
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція Jackery Explorer 1000 Pro 1002Wh 1000W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція Bluetti AC180P 1440Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Бензиновий генератор EcoFlow Smart Gas Dual Fuel (ZDG200-EU)
Оцінено в 0 з 5
Генератор інверторний комбінований EcoFlow Smart Generator Dual Fuel (GasEBDUAL-EU)
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.