SPARK SP125C-2CFO
29100.00 грн Оригінальна ціна: 29100.00 грн.26955.00 грнПоточна ціна: 26955.00 грн.
ZONSEN BATLLO 5R
120400.00 грн Оригінальна ціна: 120400.00 грн.114299.00 грнПоточна ціна: 114299.00 грн.
Фінал акції
SPARK SP300T-5
102300.00 грн Оригінальна ціна: 102300.00 грн.98760.00 грнПоточна ціна: 98760.00 грн.
14
Items sold in last 3 hours
27
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
1612
Категорія: Мотоцикли Дорожні
Опис
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електронна (CDI) + електростартер |
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Потужність | 22 к.с. / 8500 об/хв. |
| Кількість місць | 2 |
| Ємність аккумулятору | 12V 7Ah |
| Диски | Легкосплавні литі 5-ти спицеві |
| Передня підвіска | телескопічна вилка перевернутого типу |
| Ємність бака | 16 л |
| Вага | 155 кг |
| Висота посадкового місця | 760 мм |
| Витрати палива | 3.2 л/100 км |
| Двигун | Dayun DY175FMN, 1-циліндровий, 4-х тактний, 2-клапанний, OHC |
| Заднє гальмо | дискове, гідравлічне з ABS |
| Задні шини | 130/70-17 |
| Задня підвіска | маятникова з моноамортизатором |
| Колісна база | 1340 мм |
| Кубатура | 300 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 150 кг |
| Охолодження | масляне |
| Переднє гальмо | дискове, гідравлічне з ABS |
| Передні шини | 110/80-17 |
| Робочий об’єм | 271 см.куб |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Тип мотоцикла | дорожні |
| Трансмісія (КПП) | Механічна, 6-швидкісна секвентальна (міжнародна) |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2095*770*1105 |
| Система живлення | інжектор (EFI) |
| Максимальна швидкість | 110 км/год |
| Рама | металева |
| Тип приводу | ланцюговий |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “SPARK SP300T-5” Скасувати коментар
Супутні товари
SPARK SP125C-2CFO
Оцінено в 0 з 5
Мопед Musstang MT125-3 Active 125cc (4T) дорожній
Оцінено в 0 з 5
HUNTER COBRA 125
Оцінено в 0 з 5
GEON Pantera 250
Оцінено в 0 з 5
GEON CR6S 250
Оцінено в 0 з 5
SPARK SP300SC-1
Оцінено в 0 з 5
GEON ROCKSTER 250 FE 17/17 OFF-ROAD
Оцінено в 0 з 5
SKM SK450-KG (Senke)
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.