SPARK SP300T-6
68300.00 грн Оригінальна ціна: 68300.00 грн.61299.00 грнПоточна ціна: 61299.00 грн.
SPARK SP300T-5
102300.00 грн Оригінальна ціна: 102300.00 грн.98760.00 грнПоточна ціна: 98760.00 грн.
Фінал акції
SPARK SP125C-2CFO
29100.00 грн Оригінальна ціна: 29100.00 грн.26955.00 грнПоточна ціна: 26955.00 грн.
19
Items sold in last 3 hours
34
людей зараз переглядають цей товар
Артикул:
1611
Категорія: Мотоцикли Дорожні
Опис
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електростартер + кік-стартер |
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Потужність | 8,4 к.с. / 7500 об/хв. |
| Ємність аккумулятору | згідно комплектації постачальника |
| Передня підвіска | телескопічна амортизаційна вилка |
| Ємність бака | 8 л |
| Вага | 85 кг |
| Висота посадкового місця | 780 мм |
| Витрати палива | 2 л/100 км |
| Двигун | 1-циліндровий, 4-х тактний |
| Заднє гальмо | дискове |
| Задні шини | 2.75-17 |
| Задня підвіска | маятникова з двома амортизаторами |
| Колісна база | 1180 мм |
| Кубатура | 125 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 150 кг |
| Охолодження | повітряне |
| Переднє гальмо | барабанне |
| Передні шини | 2,50-17 |
| Робочий об’єм | 107 см.куб |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Трансмісія (КПП) | 4-ступінчаста, механічна |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 1900*650*1150 |
| Система живлення | карбюратор |
| Максимальна швидкість | 95 км/год |
| Рама | металева, трубчаста |
| Тип приводу | ланцюговий |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “SPARK SP125C-2CFO” Скасувати коментар
Супутні товари
Мопед Musstang MT125-3 Active+ 125cc (4T) дорожній
Оцінено в 0 з 5
Мопед Musstang MT125 DINGO XL 125cc (4T) дорожній
Оцінено в 0 з 5
GEON Fly 150
Оцінено в 0 з 5
GEON Pantera 250
Оцінено в 0 з 5
GEON CR6S 250
Оцінено в 0 з 5
SPARK SP300SC-1
Оцінено в 0 з 5
GEON ROCKSTER 250 FE 17/17 OFF-ROAD
Оцінено в 0 з 5
Geon Scrambler 250
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.