SPARK SP300T-5
102300.00 грн Оригінальна ціна: 102300.00 грн.98760.00 грнПоточна ціна: 98760.00 грн.
SKM SK450-K (Senke)
209100.00 грн Оригінальна ціна: 209100.00 грн.198145.00 грнПоточна ціна: 198145.00 грн.
Фінал акції
ZONSEN BATLLO 5R
120400.00 грн Оригінальна ціна: 120400.00 грн.114299.00 грнПоточна ціна: 114299.00 грн.
20
Items sold in last 3 hours
22
людей зараз переглядають цей товар
Артикул:
1613
Категорія: Мотоцикли Дорожні
Опис
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електростартер |
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Обертаючий момент | 18 Нм. / 6000 об/хв. |
| Потужність | 19 к.с. (14 кВт) / 8000 об/хв. |
| Ступінь стиснення | 9.2 : 1 |
| Ємність аккумулятору | 12V 9Ah |
| Передня підвіска | телескопічна вилка перевернутого типу |
| Ємність бака | 13 л |
| Вага | 149 кг |
| Висота посадкового місця | 765 мм |
| Витрати палива | 3 л/100 км |
| Двигун | PR250 – 1-циліндровий, 4-х тактний, 2-х клапанний SOHC |
| Заднє гальмо | дискове гідравлічне, ABS |
| Задні шини | 140/70-17 |
| Задня підвіска | маятникова, гідравлічний моноамортизатор |
| Кубатура | 250 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 160 кг |
| Охолодження | масляне |
| Переднє гальмо | дискове, гідравлічне |
| Передні шини | 100/80-17 |
| Робочий об’єм | 249 см.куб |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Тип мотоцикла | дорожні |
| Дорожній просвіт (кліренс) | 175 мм |
| Трансмісія (КПП) | Механічна, 6-ти ступінчаста |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2025*800*1070 |
| Система живлення | інжектор (EFI) |
| Максимальна швидкість | 120 км/год |
| Тип приводу | ланцюговий |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “ZONSEN BATLLO 5R” Скасувати коментар
Супутні товари
Мопед Musstang Alfa MT125-2 125cc (4T) дорожній
Оцінено в 0 з 5
HUNTER COBRA 125
Оцінено в 0 з 5
SPARK SP125C-2AR
Оцінено в 0 з 5
SKM SK200-B6 (Senke)
Оцінено в 0 з 5
GEON Pantera 250
Оцінено в 0 з 5
SPARK SP300T-6
Оцінено в 0 з 5
GEON ROCKSTER 250 FE 17/17 OFF-ROAD
Оцінено в 0 з 5
GEON Rockster 250 On-Road
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.