SPARK SP125C-2AR
40250.00 грн Оригінальна ціна: 40250.00 грн.36550.00 грнПоточна ціна: 36550.00 грн.
SKM SK450-KG (Senke)
227400.00 грн Оригінальна ціна: 227400.00 грн.221250.00 грнПоточна ціна: 221250.00 грн.
Фінал акції
ZONTES ZT200 U1
135200.00 грн Оригінальна ціна: 135200.00 грн.129950.00 грнПоточна ціна: 129950.00 грн.
17
Items sold in last 3 hours
24
людей зараз переглядають цей товар
Артикул:
1608
Категорія: Мотоцикли Дорожні
Опис
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електростартер |
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Обертаючий момент | 19 Нм. / 7000 об/хв. |
| Потужність | 22 к.с. / 9000 об/хв. |
| Ємність аккумулятору | 12V 10Ah |
| Передня підвіска | телескопічна вилка перевернутого типу |
| Ємність бака | 12.5 л |
| Вага | 143 кг |
| Висота посадкового місця | 770 мм |
| Витрати палива | 3.5 л/100 км |
| Двигун | 1-циліндровий, 4-х тактний, 4-х клапанний (DOHC) |
| Заднє гальмо | дискове, 1-поршневий супорт |
| Задні шини | 130/70-17 |
| Задня підвіска | маятникова, моноамортизатор |
| Колісна база | 1420 мм |
| Кубатура | 200 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 150 кг |
| Охолодження | рідинне |
| Переднє гальмо | дискове, 2-поршневий супорт, ABS |
| Передні шини | 110/70-17 |
| Робочий об’єм | 198 см.куб |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Тип мотоцикла | дорожні |
| Дорожній просвіт (кліренс) | 210 мм |
| Трансмісія (КПП) | 6-ступінчаста, механічна |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2005*865*1135 |
| Система живлення | інжектор BOSCH |
| Максимальна швидкість | 135 км/год |
| Рама | високоміцна сталь |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “ZONTES ZT200 U1” Скасувати коментар
Супутні товари
HUNTER COBRA 125
Оцінено в 0 з 5
Мопед Musstang MT125-3 Active+ 125cc (4T) дорожній
Оцінено в 0 з 5
Мопед Musstang MT125 DINGO XL 125cc (4T) дорожній
Оцінено в 0 з 5
JIANSHE JS125-6B
Оцінено в 0 з 5
SPARK SP300T-6
Оцінено в 0 з 5
GEON CR6S 250
Оцінено в 0 з 5
SPARK SP300T-5
Оцінено в 0 з 5
SKM SK450-K (Senke)
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.