FORTE CROSS 300
62900.00 грн Оригінальна ціна: 62900.00 грн.58540.00 грнПоточна ціна: 58540.00 грн.
BSE J4 ENDURO
92700.00 грн Оригінальна ціна: 92700.00 грн.88620.00 грнПоточна ціна: 88620.00 грн.
Фінал акції
GEON DAKAR GNX 300 2T EC Carb 21/18 К27
199400.00 грн Оригінальна ціна: 199400.00 грн.191230.00 грнПоточна ціна: 191230.00 грн.
12
Items sold in last 3 hours
40
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
1813
Категорія: Мотоцикли ендуро/кросс
Опис
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електростартер |
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Обертаючий момент | 43 Нм. / 8000 об/хв. |
| Потужність | 49 к.с. / 9500 об/хв. |
| Ємність аккумулятору | згідно комплектації постачальника |
| Передня підвіска | гідравлічна вилка перевернутого типу |
| Ємність бака | 8.5 л |
| Вага | 108 кг |
| Висота посадкового місця | 950 мм |
| Витрати палива | 4 л/100 км |
| Двигун | 1-циліндровый, 2-х тактний, з баланс.валом |
| Заднє гальмо | дискове, 1-поршневий супорт, гідравлічне |
| Задні шини | 120/90-18 |
| Задня підвіска | маятникова, гідравлічний моноамортизатор |
| Колісна база | 1500 мм |
| Кубатура | 300 |
| Охолодження | рідинне |
| Переднє гальмо | дискове, 2-поршневий супорт, гідравлічне |
| Передні шини | 90/90-21 |
| Робочий об’єм | 298 см.куб |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Тип мотоцикла | ендуро/кросс |
| Дорожній просвіт (кліренс) | 270 мм |
| Трансмісія (КПП) | 6-ступінчаста, механічна |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2160*830*1300 |
| Система живлення | карбюратор |
| Максимальна швидкість | 130 км/год |
| Тип приводу | ланцюговий (маркування 520H) |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “GEON DAKAR GNX 300 2T EC Carb 21/18 К27” Скасувати коментар
Супутні товари
GEON XRL 25 /X-Road light 250
Оцінено в 0 з 5
BSE S2 ENDURO 250
Оцінено в 0 з 5
CFMOTO 230 LITE DUAL
Оцінено в 0 з 5
BSE J4 ENDURO
Оцінено в 0 з 5
BSE J4 ENDURO
Оцінено в 0 з 5
ESX 250 Lite
Оцінено в 0 з 5
APOLLO THUNDER 300
Оцінено в 0 з 5
GEON DAKAR GNC 300 YBS 21/18 МКПП
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.