Зарядна станція Bluetti AC50B 448Wh 700W
17590.00 грн Оригінальна ціна: 17590.00 грн.14990.00 грнПоточна ціна: 14990.00 грн.
Зарядна станція Bluetti Premium 200 V2 2048Wh 2200W
65990.00 грн Оригінальна ціна: 65990.00 грн.57990.00 грнПоточна ціна: 57990.00 грн.
Фінал акції
Інвертор Bluetti AC300 3000W (без акумулятора)
36699.00 грн Оригінальна ціна: 36699.00 грн.28599.00 грнПоточна ціна: 28599.00 грн.
Bluetti AC300 — потужний інвертор для модульної системи резервного живлення Bluetti. Працює разом із додатковими батареями B300 або B300S та забезпечує вихідну потужність до 3000W. Підходить для резервного живлення будинку, квартири або бізнесу та підтримує підключення сонячних панелей.
15
Items sold in last 3 hours
35
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
9926
Категорії: Портативні електростанції, Bluetti
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | Bluetti |
| Модель | AC300 |
| Тип товару | Інвертор (без АКБ) |
| Номінальна потужність | 3000 W |
| Пікова потужність | до 6000 W |
| Тип батареї | LiFePO4 (зовнішні батареї B300 / B300S) |
| Підключення батарей | Bluetti B300 / B300S |
| Вихід AC | 220–240V |
| USB-A | Так |
| USB-C | Так |
| DC вихід | Так |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Максимальна потужність сонячного входу | до 2400 W |
| Керування | Bluetti App |
| Вага | ~21 кг |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Інвертор Bluetti AC300 3000W (без акумулятора)” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядна станція Bluetti AC2A 204Wh 300W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція PowerPlant HS800 512Wh 800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція NewsMy N1210P 1210Wh 1200W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1024Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 2016Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5
Бензиновий генератор EcoFlow Smart Gas Dual Fuel (ZDG200-EU)
Оцінено в 0 з 5
Генератор інверторний комбінований EcoFlow Smart Generator Dual Fuel (GasEBDUAL-EU)
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Max 2048Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.