SPARK SP300T-1 (TEKKEN 300)
79800.00 грн Оригінальна ціна: 79800.00 грн.73200.00 грнПоточна ціна: 73200.00 грн.
SPARK SP300D-7
73900.00 грн Оригінальна ціна: 73900.00 грн.69050.00 грнПоточна ціна: 69050.00 грн.
Фінал акції
ZONSEN ZS300GY
78560.00 грн Оригінальна ціна: 78560.00 грн.72480.00 грнПоточна ціна: 72480.00 грн.
14
Items sold in last 3 hours
36
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
1806
Категорія: Мотоцикли ендуро/кросс
Опис
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електростартер + кік-стартер |
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Обертаючий момент | 22 Нм. / 6500 об/хв. |
| Потужність | 22 к.с. / 8500 об/хв. |
| Ємність аккумулятору | 12V 7Ah |
| Передня підвіска | телескопічна вилка |
| Ємність бака | 12 л |
| Вага | 150 кг |
| Висота посадкового місця | 800 мм |
| Витрати палива | 3 л/100 км |
| Двигун | 1-циліндровий, 4-х тактний, 4-х клапанний, OHC (PR300) |
| Заднє гальмо | дискове, гідравлічне |
| Задні шини | 120/80-18 |
| Задня підвіска | маятникова з моноамортизатором |
| Колісна база | 1360 мм |
| Кубатура | 300 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 150 кг |
| Охолодження | масляне |
| Переднє гальмо | дискове, гідравлічне |
| Передні шини | 80/100-21 |
| Робочий об’єм | 249 см.куб |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Тип мотоцикла | ендуро/кросс |
| Дорожній просвіт (кліренс) | 250 мм |
| Трансмісія (КПП) | 6 ступінчаста механічна |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2100*830*1190 |
| Система живлення | карбюратор |
| Максимальна швидкість | 120 км/год |
| Рама | трубчастий каркас |
| Тип приводу | ланцюговий |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “ZONSEN ZS300GY” Скасувати коментар
Супутні товари
FORTE CROSS 300 MAX
Оцінено в 0 з 5
SPARK SP300T-1 (TEKKEN 300)
Оцінено в 0 з 5
APOLLO THUNDER 250
Оцінено в 0 з 5
CFMOTO 230 LITE DUAL
Оцінено в 0 з 5
BSE J4 ENDURO
Оцінено в 0 з 5
BSE J4 ENDURO
Оцінено в 0 з 5
GEON DAKAR GNC 300 YBS 21/18 МКПП
Оцінено в 0 з 5
GEON DAKAR GNX 300 2T EC Carb 21/18 К27
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.