APOLLO THUNDER 250
89500.00 грн Оригінальна ціна: 89500.00 грн.82400.00 грнПоточна ціна: 82400.00 грн.
CFMOTO 230 LITE DUAL
89250.00 грн Оригінальна ціна: 89250.00 грн.84350.00 грнПоточна ціна: 84350.00 грн.
Фінал акції
APOLLO THUNDER 300
115100.00 грн Оригінальна ціна: 115100.00 грн.112950.00 грнПоточна ціна: 112950.00 грн.
Apollo Thunder 300 створений для райдерів, які цінують потужність і надійність. Його чотиритактний двигун об’ємом 271,3 куб. см забезпечує впевнену продуктивність у парі з п’ятиступеневою механічною коробкою передач для точного контролю.
Мотоцикл оснащений як електростартером, так і кікстартером, що гарантує надійний запуск за будь-яких умов. Перевернута передня підвіска та регульований задній амортизатор забезпечують плавну їзду, а посилена сталева рама — довговічність конструкції. 21-дюймове переднє та 18-дюймове заднє позашляхове колесо забезпечують максимальне зчеплення з поверхнею, що робить Thunder 300 готовим до будь-яких викликів.
10
Items sold in last 3 hours
37
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
1802
Категорія: Мотоцикли ендуро/кросс
Опис
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електростартер + кік-стартер |
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Потужність | 25 к.с. / 8500 об/хв. |
| Ступінь стиснення | 9.29:1 |
| Ємність аккумулятору | згідно комплектації постачальника |
| Передня підвіска | Перевернута гідравлічна вилка (USD) 880mm з подвійним регулюванням, хід 265 мм |
| Кермо | Посилене алюмінієве кермо з захисною накладкою |
| Ємність бака | 6.5 л |
| Вага | 129 кг |
| Висота посадкового місця | 945 мм |
| Двигун | ZS PR300, 1- циліндровий, 4-х тактний |
| Заднє гальмо | гідравлічне, 240 мм з вентиляцією |
| Задні шини | 100/90-18 |
| Задня підвіска | Гідравлічний задній амортизатор з регулюванням відскоку, 450 мм, хід 72 мм |
| Колісна база | 1367 мм |
| Кубатура | 300 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 100 кг |
| Обертаючий момент | 21 Нм. / 5000 об/хв. |
| Охолодження | повітряне |
| Переднє гальмо | гідравлічне, 2-поршневий супорт, 270 мм з вентиляцією |
| Передні шини | 80/100-21 |
| Робочий об’єм | 271,3 см.куб |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Тип мотоцикла | ендуро/кросс |
| Дорожній просвіт (кліренс) | 340 мм |
| Трансмісія (КПП) | 5-ступінчаста, механічна |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2047*810*1220 |
| Система живлення | карбюратор PE30 |
| Максимальна швидкість | 100 км/год |
| Рама | трубчаста сталева |
| Тип приводу | ланцюговий (маркування 520H) |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “APOLLO THUNDER 300” Скасувати коментар
Супутні товари
SPARK SP300D-7
Оцінено в 0 з 5
ZONSEN ZS300GY
Оцінено в 0 з 5
BSE S2 ENDURO 250
Оцінено в 0 з 5
APOLLO THUNDER 250
Оцінено в 0 з 5
CFMOTO 230 LITE DUAL
Оцінено в 0 з 5
ESX 250 Lite
Оцінено в 0 з 5
GEON DAKAR GNC 300 YBS 21/18 МКПП
Оцінено в 0 з 5
GEON DAKAR GNX 300 2T EC Carb 21/18 К27
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.