Мотоцикл CFMOTO 700MT
323800.00 грн Оригінальна ціна: 323800.00 грн.316470.00 грнПоточна ціна: 316470.00 грн.
Мотоцикл LONCIN LX250-GY-5
85320.00 грн Оригінальна ціна: 85320.00 грн.80990.00 грнПоточна ціна: 80990.00 грн.
Фінал акції
Мотоцикл SPARK SP250T-5
73400.00 грн Оригінальна ціна: 73400.00 грн.70150.00 грнПоточна ціна: 70150.00 грн.
19
Items sold in last 3 hours
16
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
2112
Категорія: Мотоцикли Туристичні
Опис
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електронна (CDI) + електростартер |
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Потужність | 20 к.с. / 8000 об/хв. |
| Кількість місць | 2 |
| Ємність аккумулятору | 12V 7Ah |
| Диски | Легкосплавні литі 5-ти спицеві |
| Передня підвіска | телескопічна вилка перевернутого типу |
| Ємність бака | 16 л |
| Вага | 150 кг |
| Висота посадкового місця | 760 мм |
| Витрати палива | 2.9 л/100 км |
| Двигун | Dayun DY172FMM, 1-циліндровий, 4-х тактний, 2-клапанний, OHC |
| Заднє гальмо | дискове, гідравлічне |
| Задні шини | 130/70-17 |
| Задня підвіска | маятникова з моноамортизатором |
| Колісна база | 1340 мм |
| Кубатура | 250 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 150 кг |
| Охолодження | масляне |
| Переднє гальмо | дискове, гідравлічне |
| Передні шини | 110/80-17 |
| Робочий об’єм | 249 см.куб |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Тип мотоцикла | дорожні |
| Трансмісія (КПП) | Механічна, 6-швидкісна секвентальна (міжнародна) |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2095*770*1105 |
| Система живлення | карбюратор |
| Максимальна швидкість | 110 км/год |
| Рама | металева |
| Тип приводу | ланцюговий |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Мотоцикл SPARK SP250T-5” Скасувати коментар
Супутні товари
Мотоцикл SPARK SP250T-6
Оцінено в 0 з 5
Мотоцикл SPARK SP300T-5
Оцінено в 0 з 5
Мотоцикл SKM SK450-KV (Senke)
Оцінено в 0 з 5
Мотоцикл CFMOTO 700MT
Оцінено в 0 з 5
Мотоцикл ZONTES ADVENTURE 703F 19/17
Оцінено в 0 з 5
Мотоцикл ZONTES ADVENTURE 703F 21/18
Оцінено в 0 з 5
Мотоцикл CFMOTO 800MT-X
Оцінено в 0 з 5
Мотоцикл VOGE DS900X
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.