Електротрицикл вантажний FADA Поні 800W 60V (3-колісний, вантажний, електро)
52600.00 грн Оригінальна ціна: 52600.00 грн.43210.00 грнПоточна ціна: 43210.00 грн.
Мотоцикл VOGE DS900X
510000.00 грн Оригінальна ціна: 510000.00 грн.503800.00 грнПоточна ціна: 503800.00 грн.
Фінал акції
Мотоцикл SPARK SP250T-6
65400.00 грн Оригінальна ціна: 65400.00 грн.61070.00 грнПоточна ціна: 61070.00 грн.
21
Items sold in last 3 hours
30
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
2101
Категорія: Мотоцикли Туристичні
Опис
Характеристики
Загальне
| Система запуску | Електронне (CDI) + електростартер, кікстартер |
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Потужність | 15 к.с. / 7000 об/хв. |
| Кількість місць | 2 |
| Ємність аккумулятору | 12V 6,5Ah |
| Передня підвіска | телескопічна вилка перевернутого типу |
| Ємність бака | 14 л |
| Вага | 138 кг |
| Висота посадкового місця | 890 мм |
| Витрати палива | 2,3 л/100 км |
| Двигун | Zongshen CG250, 1-циліндровий, 4-х тактний, 2-х клапанний, OHC, з балансувальним валом |
| Заднє гальмо | дискове, гідравлічне |
| Задні шини | 130/80-17 |
| Задня підвіска | маятникова з моноамортизатором |
| Колісна база | 1390 мм |
| Кубатура | 250 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 150 кг |
| Охолодження | повітряне |
| Переднє гальмо | дискове, гідравлічне |
| Передні шини | 80/100-19 |
| Робочий об’єм | 229,5 см.куб |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Тип мотоцикла | дорожні |
| Трансмісія (КПП) | Механічна, 5-ти ступінчаста (1-N-2-3-4-5) |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2100*800*1210 |
| Система живлення | карбюратор |
| Максимальна швидкість | 110 км/год |
| Рама | металева |
| Тип приводу | ланцюговий (маркування 520H) |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Мотоцикл SPARK SP250T-6” Скасувати коментар
Супутні товари
Мотоцикл SPARK SP300T-6
Оцінено в 0 з 5
Мотоцикл SPARK SP250T-5
Оцінено в 0 з 5
Мотоцикл MBP MORBIDELLI T250X FE ADVENTURE Carb 4V МКПП 6
Оцінено в 0 з 5
Мотоцикл CYCLONE RX401
Оцінено в 0 з 5
Мотоцикл ZONTES ADVENTURE 703F 19/17
Оцінено в 0 з 5
Мотоцикл ZONTES ADVENTURE 703F 21/18
Оцінено в 0 з 5
Мотоцикл CFMOTO 800MT-X
Оцінено в 0 з 5
Мотоцикл VOGE DS900X
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.