BSE J4 ENDURO
92700.00 грн Оригінальна ціна: 92700.00 грн.88620.00 грнПоточна ціна: 88620.00 грн.
Трицикл бензиновий Armada F250 250cc (3-колісний, самоскид, 4-тактний, вантажний)
119120.00 грн Оригінальна ціна: 119120.00 грн.99560.00 грнПоточна ціна: 99560.00 грн.
Фінал акції
ESX 250 Lite
106100.00 грн Оригінальна ціна: 106100.00 грн.101099.00 грнПоточна ціна: 101099.00 грн.
23
Items sold in last 3 hours
18
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
1815
Категорія: Мотоцикли ендуро/кросс
Опис
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електростартер |
| Обертаючий момент | 23 Нм. |
| Потужність | 24 к.с. |
| Ємність аккумулятору | згідно комплектації постачальника |
| Передня підвіска | телескопічна вилка MNT, повністю регульована, 48 мм |
| Ємність бака | 8.5 л |
| Вага | 120 кг |
| Висота посадкового місця | 960 мм |
| Двигун | YB250F (LC171FMM), 1-циліндровий, 4-х тактний |
| Заднє гальмо | дискове, гідравлічне |
| Задні шини | 120/90-18 |
| Задня підвіска | моноамортизатор MNT, повністю регульований |
| Колісна база | 1480 мм |
| Кубатура | 250 |
| Охолодження | повітряне |
| Переднє гальмо | дискове, гідравлічне |
| Передні шини | 80/100-21 |
| Робочий об’єм | 250 см.куб |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Тип мотоцикла | ендуро/кросс |
| Захис рук | Є |
| Трансмісія (КПП) | 6-ступінчаста, механічна (1-N-2-3-4-5-6) |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2170*830*1480 |
| Система живлення | карбюратор NIBBI PWK 34 |
| Тип приводу | ланцюговий |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “ESX 250 Lite” Скасувати коментар
Супутні товари
FORTE CROSS 300
Оцінено в 0 з 5
ZONSEN ZS300GY
Оцінено в 0 з 5
SPARK SP300T-1 (TEKKEN 300)
Оцінено в 0 з 5
CFMOTO 230 LITE DUAL
Оцінено в 0 з 5
BSE J4 ENDURO
Оцінено в 0 з 5
BSE J4 ENDURO
Оцінено в 0 з 5
APOLLO THUNDER 300
Оцінено в 0 з 5
GEON DAKAR GNC 300 YBS 21/18 МКПП
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.