CFMOTO 230 LITE DUAL
89250.00 грн Оригінальна ціна: 89250.00 грн.84350.00 грнПоточна ціна: 84350.00 грн.
SPARK SP300T-1 (TEKKEN 300)
79800.00 грн Оригінальна ціна: 79800.00 грн.73200.00 грнПоточна ціна: 73200.00 грн.
Фінал акції
GEON DAKAR GNC 300 YBS 21/18 МКПП
120150.00 грн Оригінальна ціна: 120150.00 грн.116200.00 грнПоточна ціна: 116200.00 грн.
16
Items sold in last 3 hours
22
людей зараз переглядають цей товар
Артикул:
1804
Категорія: Мотоцикли ендуро/кросс
Опис
Характеристики
Загальне
| Система запуску | Електронне (CDI) + електростартер, кікстартер |
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Обертаючий момент | 25 Нм. / 7500 об/хв. |
| Потужність | 29 к.с. / 8500 об/хв. |
| Ємність аккумулятору | згідно комплектації постачальника |
| Диски | алюмінієві, спицьовані |
| Передня підвіска | телескопічна вилка перевернутого типу, KKE, з набором регулювань |
| Ємність бака | 9,5 л |
| Вага | 124 кг |
| Висота посадкового місця | 940 мм |
| Витрати палива | 3 л/100 км |
| Двигун | LX176MN (YBS300) 1-циліндровий, 4-х тактний, 4-х клапанний (DOHC), з баланс валом |
| Заднє гальмо | дискове, гидравлічне, 1-поршневий супорт |
| Задні шини | 120/90-18 |
| Задня підвіска | алюмінієвий маятник з гідравлічним моноамортизатором,з набором регулювань, система прогресії ProLINK |
| Колісна база | 1440 мм |
| Кубатура | 300 |
| Охолодження | рідинне |
| Переднє гальмо | дискове, 2-поршневий супорт, гідравлічне |
| Передні шини | 80/100-21 |
| Робочий об’єм | 292.4 см.куб |
| Система змазки | тиском + розбризкуванням |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Тип мотоцикла | ендуро/кросс |
| Дорожній просвіт (кліренс) | 320 мм |
| Захис рук | Є |
| Трансмісія (КПП) | 5-ступінчаста, механічна |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2100*800*1270 |
| Система живлення | карбюратор Nibbi Racing |
| Максимальна швидкість | 130 км/год |
| Рама | трубчаста сталева |
| Тип приводу | ланцюгова (маркування 520Н), зірка задня 49T |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “GEON DAKAR GNC 300 YBS 21/18 МКПП” Скасувати коментар
Супутні товари
FORTE CROSS 300
Оцінено в 0 з 5
SPARK SP300D-7
Оцінено в 0 з 5
GEON XRL 25 /X-Road light 250
Оцінено в 0 з 5
APOLLO THUNDER 250
Оцінено в 0 з 5
CFMOTO 230 LITE DUAL
Оцінено в 0 з 5
BSE J4 ENDURO
Оцінено в 0 з 5
BSE J4 ENDURO
Оцінено в 0 з 5
APOLLO THUNDER 300
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.