Моноколесо InMotion V13 Challenger 3024Wh 22″ підвіска
128800.00 грн Оригінальна ціна: 128800.00 грн.110900.00 грнПоточна ціна: 110900.00 грн.
Моноколесо Leaperkim Sherman S 3600Wh 20″ підвіска
100550.00 грн Оригінальна ціна: 100550.00 грн.89550.00 грнПоточна ціна: 89550.00 грн.
Фінал акції
Моноколесо Leaperkim Sherman Lynx 2700Wh 20″ підвіска
130300.00 грн Оригінальна ціна: 130300.00 грн.110200.00 грнПоточна ціна: 110200.00 грн.
Leaperkim Sherman Lynx 2700Wh — потужне моноколесо нового покоління з двигуном високого крутного моменту 3200W та піковою потужністю до 8000W. Модель оснащена батареєю 2700Wh, що забезпечує запас ходу до 150 км. Завдяки 20-дюймовому колесу та системі підвіски Sherman Lynx забезпечує стабільність, високу швидкість та комфортну їзду навіть на складному бездоріжжі.
24
Items sold in last 3 hours
24
людей зараз переглядають цей товар
Артикул:
9017
Категорії: Leaperkim, Моноколеса
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | Leaperkim |
| Модель | Sherman Lynx |
| Тип транспорту | Моноколесо |
| Потужність двигуна | 3200 W |
| Пікова потужність | 8000 W |
| Ємність акумулятора | 2700 Wh |
| Напруга акумулятора | 134 V |
| Максимальна швидкість | до 90 км/год |
| Запас ходу | до 150 км |
| Розмір колеса | 20″ |
| Підвіска | Так |
| Тип підвіски | Пружинно-гідравлічна |
| Хід підвіски | ~90 мм |
| Максимальне навантаження | до 130 кг |
| Вага | ~40 кг |
| Кут підйому | до 45° |
| Bluetooth | Так |
| Підключення до додатку | Leaperkim App |
Додаткова інформація
| Бренд | Leaperkim |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 2000–3000 Wh |
| Розмір коліс | 20″ |
| Підвіска | Так |
Супутні товари
Моноколесо InMotion V8S 728Wh 16″
Оцінено в 0 з 5
Моноколесо Ninebot Z10 995Wh 18″
Оцінено в 0 з 5
Моноколесо KingSong S18 1110Wh 18″ підвіска
Оцінено в 0 з 5
Моноколесо KingSong S18 1110Wh White 18″ підвіска
Оцінено в 0 з 5
Моноколесо InMotion V11 1500Wh 18″ підвіска
Оцінено в 0 з 5
Моноколесо Begode Master 2400Wh 20″ підвіска
Оцінено в 0 з 5
Моноколесо KingSong S19 1776Wh 18″ підвіска
Оцінено в 0 з 5
Моноколесо Leaperkim Sherman L 4000Wh 20″ підвіска
Оцінено в 0 з 5
