Електроскутер Uabike Sun 1000
41200.00 грн Оригінальна ціна: 41200.00 грн.39500.00 грнПоточна ціна: 39500.00 грн.
Електроскутер Uabike Wind 2000
43000.00 грн Оригінальна ціна: 43000.00 грн.40100.00 грнПоточна ціна: 40100.00 грн.
Фінал акції
Електроскутер YADEA T9, 2500W
55600.00 грн Оригінальна ціна: 55600.00 грн.41200.00 грнПоточна ціна: 41200.00 грн.
12
Items sold in last 3 hours
34
людей зараз переглядають цей товар
Артикул:
7014
Категорія: Електроскутери до 1000w
Опис
ГАРАНТІЯ 12 МІС.
Технічні характеристики YADEA T9
| Двигун: | 2500 Вт, постійного струму, безщітковий, прямого приводу |
| Напруга: | 72 В |
| Місткість акумулятора: | 32 Ач |
| Тип акумулятора: | Гелевий, свинцево-кислотний типу AGM |
| Запас ходу: | 80 км |
| Максимальна швидкість: | 60 км/год |
| Час зарядки: | 6-7 годин |
| Максимальне навантаження: | 180 кг |
| ДхШхВ: | 1780х750х1030 мм |
| Колісна база: | 1280 мм |
| Діаметр коліс: | 90/90-12″ |
| Передня підвіска: | Телескопічна вилка |
| Задня підвіска: | Два гідравлічні амортизатори |
| Гальмо переднє: | Дисковий, гідравлічний |
| Гальмо заднє: | Дисковий, гідравлічний |
| Вага: | 117 кг |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Електроскутер YADEA T9, 2500W” Скасувати коментар
Супутні товари
Електроскутер VOLTO BOLTTEC Edge 800W 48V 15Ah (2025)
Оцінено в 0 з 5
Електроскутер FADA IDEA 800W
Оцінено в 0 з 5
Електроскутер Maxxter Speedy
Оцінено в 0 з 5
Електроскутер ROVER Element 03
Оцінено в 0 з 5
Електроскутер Uabike Gloria 3000
Оцінено в 0 з 5
Електроскутер Uabike Wind 2000
Оцінено в 0 з 5
Електроскутер ROVER Dragon 03
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.